Що таке продаючі фото для інтернет магазину?
Презентація товару в інтернет-магазині є одним з найважливіших моментів збільшення продажів. Товар, який ви продаєте, може бути хорошої якості, але це не завжди вдається відобразити на фото. Переглядаючи продукти, сфотографовані на брудних, подряпаних дошках, клієнт може втратити інтерес до товару. Це слід пам'ятати кожному власнику магазину.
Що б ви не продавали, ви повинні це добре показати в своєму каталозі. Якщо торгівля здійснюється в інтернет-магазині, це особливо важливо. Наші експерти допоможуть розібратися в тому, де брати фото для створення інтернет магазину, як робити знімки для каталогу, і які існують типові помилки в процесі їх створення.
Чому слід приділяти увагу якості фото?
Якість фотографій в каталозі інтернет-магазину є одним з двох найбільш важливих аспектів, які впливають на презентабельність товару в очах покупця. Друге - саме опис продукту. Представлені аспекти дуже важливі і грають чималу роль в стимулюванні продажів.
Мозок покупця обробляє візуальне зображення набагато краще, ніж прочитаний текст. Статті з зображеннями, розміщені в соціальних мережах, показують набагато кращу ефективність (кількість лайків, коментарів, участь і т. д.). Картинки передаватимуть інформацію швидше. Ось чому фотографія продукту грає таку важливу роль. Це пам'ятають власники великих магазинів, яким не завжди просто знайти потрібні матеріали.
Основні помилки, які допускають інтернет-магазини
Вибір фотографій для продуктів в інтернет-магазині вимагає витримки певних критеріїв. Власники сайтів часто не звертають уваги на технічні параметри картинок і то, як вони відбиваються на привабливості представленого товару. Серед основних помилок публікації наступне:
- низька якість матеріалів. Якщо не хочете відштовхнути клієнта, уникайте фотографій з маленьким розширенням. Подібні матеріали не вселяють довіри і не спонукають до придбання товару. Клієнт буде шукати більш чіткі фото і замовить в іншому магазині;
- відсутність міток. Використання так званого альтернативного тексту дозволяє прискорити індексацію і сприяє правильному відображенню контенту. Це свого роду опис, на основі якого пошукова система показує у видачі сторінки;
- завантаження зображення із завеликим розширенням. Це ускладнює роботу сайту. При виборі фотографій ви повинні знайти золоту середину. Оптимальні розміри - це приблизно 1000 × 1000 пікселів. Такої картинки досить, щоб домогтися якості без надмірного збільшення розміру сторінки;
- неправильний ракурс. Чим більше предмет, тим ближче повинні бути фотографії до функціональних деталей. Навіть найдрібніші елементи слід робити помітними.
Де взяти фотографії товарів для інтернет-магазину?
Якщо ви запустили продажі в Інтернеті, не слід використовувати матеріали конкурентів. Не ставте в каталозі ні в якому разі унікальні фотографії товарів, розміщені на порталах аналогічних магазинів і створені їх власниками. Перш за все, це незаконно. Правовласник може поскаржитися хостеру, що спричинить за собою проблеми з роботою магазину. По-друге, ви або ваші співробітники можете не помітити водяні знаки і внутрішні атрибути чужого коду. У разі виявлення подібних міток, довіра до вашого магазину різко знизиться.
Де брати зображення
Фотографії для інтернет-магазину можна обробляти власноруч. Однак людина з невеликим досвідом не буде робити це правильно. Любительську картинку відразу видно. Власнику магазину варто подумати про залучення професіоналів. Хороші фотографи не тільки підкажуть ракурс, даючи корисні поради, але і дозволять представити продукт професійно. Це важливо для будь-якого інтернет-магазину.
Альтернативний варіант - використання фотографії з веб-сайту виробника. В цьому випадку потрібно ставити посилання на джерело фотографії (в окремих випадках також потрібен дозвіл адміністрації сайту або самого виробника). Очевидним недоліком цього варіанту є те, що всі фотографії будуть ідентичні тим, які розміщують магазини більшості продавців.
Знайти потрібну графіку вдасться в фотобанках. Однак така підбірка може бути неповною. Для того щоб отримати повну колекцію, знадобиться багато часу. Замовивши фото у фрілансера, ви можете вирішити такі проблеми. Це сайти kabanchik, megamaster.kz і інші.
Як правильно зробити фото самому?
Для того, щоб наповнити сайт якісним фотоконтентом, потрібно трохи розібратися в правилах зйомки. Насамперед - вимкніть спалах (в ідеалі вам знадобиться постійний світловий прожектор). Якщо цього не зробити, на зображенні з'являються плями.
Не забувайте стежити за тінню. Об'єкт без неї виглядає схематичним і плоским. Варіант з видимою тінню може не зовсім відповідати своєму зображенню.
Ви не повинні переборщувати з дуже світлим або темним фоном. Кращий варіант - однорідний, нейтральний: світло-сірий, бежевий і білий. Такий фон не приваблює великої уваги, але дає потенційному клієнту шанс повністю зосередитися на продукті.
Підбиття підсумку
Перше, що побачить покупець, коли знайде один з каталогів вашого магазину, - це не специфікації, а фотографії. Враження замовника про товар і сайт залежить від якості і зручності використання картинки. Привабливі фотографії продукту підвищать ймовірність його покупки у вас, а невдалі картинки - змусять людину далі вивчати ринок. Купуючи через Інтернет, ваш клієнт не може торкнутися продукту. Йому вдасться побачити його на власні очі тільки після доставки. Якщо хочете уникнути повернення, завжди приділяйте увагу цьому моменту!